Fakti par riekstiem un to labajām īpašībām

Enerģija visu dienu

Mēs dzīvojam pasaulē, kas nekad neguļ! Zemesrieksti un zemesriekstu sviests var sniegt mums enerģiju no rīta līdz pat vēlam vakaram.

Nutego zemesriekstu sviests ir pagatavots no 97% svaigi grauzdētiem zemesriekstiem, nedaudz sāls, cukura un zemesriekstu eļļas, netiek pievienots nekas lieks

Zemesriekstu sviests

Nost ar aizspriedumiem, ka zemesriekstu sviests ir neveselīgs! Tieši pretēji – tas ir pat ļoti vēlams normālai organisma darbībai!

Nutego fakti - Bērnu uzturs

Bērnu uzturs

Zemesrieksti un zemesriekstu sviests ir lēts un uzturvielām bagāts pārtikas produkts augošiem bērniem - turklāt tas lieliski garšo.

Labāks uzturs Mātei un Mazulim

Sākt labu uzturu nekad nav par agru. Zemesrieksti un zemesriekstu sviests var būt lielisks papildinājums ar uzturvielām bagātam uzturam grūtniecības laikā un pēc tās.

Nutego

Šī sviests

NUTEGO "SHEA" sviests ir 100% dabīgs produkts, kuru lieto kā kosmētikas, ārstniecības un pārtikas produktu! To varēsi izmantot ne tikai kā līdzekli ādas izsitumu mazināšanai, pretstriju profilaksei, ikdienas ādas mitrināšanai, matu mirdzumam, bet arī pārtikā kā taukvielu, piemēram, saldo ēdienu pagatavošanai!

Par drošu apmaksu rūpējas:

Nutego par drošu apmaksu rūpējas - LuminorNutego par drošu apmaksu rūpējas - Visa un Mastercard