Mēs dzīvojam pasaulē, kas nekad neguļ! Zemesrieksti un zemesriekstu sviests var sniegt mums enerģiju no rīta līdz pat vēlam vakaram.

No brokastīm līdz uzkodām vēlā vakara stundā - izvēloties zemesriekstu sviestu Jūs sniegsiet savam ķermenim uzturvielām bagātu lādiņu ar katru kodienu.

Līdzsvars starp karjeru un ģimeni, kā arī vēlme doties piedzīvojumos nozīmē, ka nedzīvojam vien no 9 rītā līdz 5 vakarā. Ja esat kā vairums cilvēku, tad Jūs diena sākas agri un beidzas vēlu. Kā lai nodrošinās ar enerģiju, kas nepieciešama šāda aizņemta grafika izpildei. Viens šāds slepenais ierocis ir labs uzturs. Svarīgi, ka Jūsu ķermenis ir pienācīgi pabarots šim aktīvajam dzīvesveidam, kuru vedat. Zemesrieksti un zemesriekstu sviests ir lieliska piedeva sabalansētam uzturam - tajā ir olbaltumvielas, galvenokārt veselīgie tauki un šķiedrvielas, kā arī daļa cilvēka organismam 30 nepieciešamo vitamīnu un barības vielu.

Uzturvielām bagāta maltīte visu dienu

Brokastis ir viens no vissvarīgākajiem veidiem aktīvas dienas uzsākšanai. Patiesībā Amerikas Uztura Vadlīniju žurnāla 2010.gada izdevumā norādīts, ka ar barības vielām bagātu brokastu ēšana ir lieliska uzvedības stratēģija sava svara kontrolei (USDA).

Amerikas Uztura Vadlīniju žurnāla 2010. gada izdevumā tāpat norādīts, ka "brokastu neēšana ir saistīta ar ķermeņa svara pieaugumu, it īpaši bērniem un pusaudžiem". Pienācīga brokastu ēšana ir saistīta ar svara zaudēšanu un tā uzturēšanu, tajā pašā laikā nodrošinot pienācīgu uzturvielu uzņemšanu".

Zemesriekstu sviests ir lielisks veids kā nodrošināt ar barības vielām bagātas brokastis. Divas ēdamkarotes ar zemesriekstu sviestu ir lielisks niacīna un mangāna avots (20% DD). Tas arīdzan ir labs magnija, vitamīna E un fosfora avots (10%). Visas šīs barības vielas ir svarīgas labas veselības uzturēšanai. Turklāt, divas ēdamkarotes zemesriekstu sviesta satur ap 8 gramiem olbaltumvielu un produkts ir lielisks galvenokārt veselīgo tauku avots. Izmēģiniet šīs gardās maltītes pēc savas gaumes.

Arī pusdienām un vakariņām vajadzētu saturēt daudz ar uzturvielām bagātu pārtikas produktu. Augļi, dārzeņi un pilngraudu ir lielisks pamats ar uzturvielām bagātai maltītei. USDA MyPlate norāda, ka pusei no visas patērējamās pārtikas ir jābūt augļiem un dārzeņiem, ceturtdaļai graudiem bet atlikušam daudzumam ir jābūt olbaltumvielām (2011). Zemesrieksti un zemesriekstu sviests ir lieliski pārtikas produkti Jūsu ikdienas maltītei un tie var kalpot kā papildinājums jebkuras kategorijas pārtikai.

Uzkodas joprojām ir ārkārtīgi populārs veids kā īsināt laiku starp maltītēm. Mazās maltītes jeb uzkodas var palīdzēt Jums uzņemt vairāk vitamīnus un minerālvielas, pietiekoši daudz olbaltumvielu un šķiedrvielu, lai izsalkums tiktu remdēts. Tomēr uzkodām izmantojot nepareizos pārtikas produktus, tiek nodarīts vairāk ļauna nekā laba. Svarīgi izvēlēties ar barības vielām bagātus pārtikas produktus, piemēram zemesriekstus un zemesriekstu sviestu, lai uzkoda būtu garšīga, bet tajā pašā laikā netiktu "pārtērēts" jūsu kaloriju budžets. Šīs uzturvielām bagātās uzkodas ir lielisks veids kā uzturēt nepieciešamo enerģijas līmeni.